Kim jestesmy ?
Pseudohodowla - suki hodowlane na gnojowisku Szczeniaki niby bulteriery z pseudohodowli Suka hodowlana z pseudohodowli bulterierow
Jesteśmy grupą osób, miłośników rasy bullterier. Współpracujemy również z Fundacją S.O.S. Bullterrier. Pomagamy bulterierom w potrzebie, oragnizujemy akcje adopcyjne i pomagamy finansowo.

Naszym celem jest:
  1. Wszechstronne propagowanie informacji na temat rasy BULLTERRIER oraz promowanie jej pozytywnego wizerunku.
  2. Propagowanie informacji na temat praw zwierząt i obowiazków jako właścicieli oraz metod w zakresie działalności na rzecz praw zwierząt.
  3. Promowanie idei rasowy=rodowodowy oraz przeciwstawienie się wszelkim formom niekontrolowanego, niehumanitarnego rozrodu psów rasy bulterier oraz w typie rasy.
  4. Zapobieganie i przeciwdziałanie bezdomności psów rasy bulterier oraz psów w typie rasy.
Jeśli posiadasz jakieś ciekawe materiały, bądź zdjęcia i uważasz, ze powinny się one tutaj znaleźć, to skontaktuj się z Administratorem tej strony, bądź odwiedź nas na naszym Forum.

Niedawno urochomiliśmy odrębne Forum Adopcyjne Bulterierów BULL-BAZAREK, połączone z aukcjami charytatywnymi, gdzie Użytkownicy mogą wystawiać przedmioty, oraz je licytować. Wszystkie przedmioty na naszych aukcjach podarowane zostały na pomoc bulterierom przez Darczyńców.

Pokaż tę stronę znajomym !!!
Wpisz poniżej e-mail osoby, którą chcesz powiadomić o istnieniu naszej strony:
Pozdrawiamy serdecznie
 


Adopcje Bulterierow, Aukcje Charytatywne - BULL-BAZAREK

Bulterier Forum

Zapraszamy do odwiedzenia naszych for dyskusyjnych:
Bulterier - Forum o rasie, oraz Forum Adopcyjnego Bulterierów
BULL-BAZAREK - tam nas znajdziesz.

Zapraszamy również na stronę Fundacji S.O.S. Bullterrier.


Fundacja S.O.S. Bullterrier